Piękno tego kraju, jego plaż i czystych wód, mogą podkreślić wyłącznie najlepiej wykształceni poeci.

Łatwo tu o doskonałą rozrywkę, taką jak zaglądanie do portów i bezproblemowe pływanie po wodach chorwackiego Adriatyku. Gdy ma się pozwolenie na wypłynięcie na wody międzynarodowe, nic nie stoi na przeszkodzie, by zajrzeć także do portów w innych krajach tego akwenu. Szczęście rodziny i przyjaciół z kursowania między jednymi z najpiękniejszych marin gwarantuje czarter jachtów w Chorwacji. Wynajęcie katamarana, jachtu jednokadłubowego czy też łodzi motorowej da możliwość na obejrzenie całości doskonałego wybrzeża i na dopłynięcie do przepięknych wysepek, które cieszą własnym pięknem mnogość turystów. Czarter jachtów w Chorwacji pomaga wspaniale się zrelaksować podczas urlopu. Wyposażenie łodzi w genialny sprzęt pomaga również przyjemnie spędzić każdy moment, dlatego sposobów na radosną rozrywkę na pokładzie znajdzie się naprawdę dużo.

Yachtopedia
Chorwacja - nieduży jednak bardzo piękny państwo umiejscowiony nad Oceanem Adriatycki zlokalizowany w południowej części Europy. To wspaniałe i urodziwe lokalizacja uzyskuje coraz większą uznanie nie tylko wśród rodzimych podróżników, ale także tych przybywających z całego globu. Podróżując do Chorwacji na listę miejsc do zobaczenia należy zanotować Dubrownik - to niezwykłe i bardzo urodziwe miejscowość nazywane również "Perłą Adriatyku" przepełnione jest starych świątyń, antycznych kamienic czy uroczych, niewielkich uliczek w których nie sposób się nie zakochać. Ogromne wrażenie robią również mury obronne, dzięki którym Dubrownik nigdy nie został opanowany.

Najpiękniejszy widok na miasto roztacza się ze góry Srd - mieszanina lazuru morza, ceglanych dachówek oraz jasności kamieniczek powoduje naprawdę piorunujące poczucie..