Rynek mieszkaniowy w Łodzi, obecnie przeżywa swój dynamiczny rozkwit.

Po długookresowym przestoju, jaki miał miejsce w czasie zastoju ekonomii miejskiej Łódź od nowa rozpoczyna tętnić życiem.

Tutaj ma swoje miejsce wiele rzetelnych centrów studenckich, ale przede wszystkim to miasto jest państwową stolicą sztuki oraz mody. Te wszystkie uwarunkowania zadecydowały o tym, że coraz więcej młodych osób migruje do tego miasta. Rozwija się tutaj i branża usług a też nieruchomości. Historyczne przemysłowe budynki, zostają przebudowane w nowoczesne mieszkania a także lofty. Powstaje też niemało nowych projektów deweloperskich. Co rusz można spotkać się z atrakcyjnymi ofertami łódzkich deweloperów. Co ciekawe świeże nieruchomości sprzedawane w tym mieście nie osiągają jeszcze tak wysokich cen, jak nieruchomości w mieście stołecznym czy na Pomorzu.

Jednakże, nie tylko cena powinna być dla nas ważna w trackie poszukiwań upragnionego mieszkania. Poza nią, kolejnym ważnym czynnikiem jest lokalizacja osiedla na którym zamierzamy mieszkać. Chcąc kupić kolejne mieszkanie w Łodzi, przemyśleć też to, że nie można mieć wszystkiego. Każdy z nas powinien być przygotowany na ustępstwa. Należałoby gruntownie rozważyć, która wersja jest dla nas najkorzystniejsza. Oczywiście najtańsze są mieszkanka ulokowane na obrzeżach miasta, lecz najmocniej optymalnym rozwiązaniemwydaje się selekcja lokalu usytuowanego w niedalekiej odległości od z centrum z porządną infrastrukturą. Plusem jest różnorodna oferta łódzkich deweloperów na rynku nieruchomości..
Autor: Wybuduj mieszkanie z łódzkim deweloperem