Wiele banków oferuje nam dzisiaj opcję dokonywania zakupów w sieci, jednakże pertraktowanie poprzez programy lojalnościowe, systemy punktowe lub narzędzia do regulowania płatności w internecie to jeszcze nic. W dzisiejszych czasach na topie jest szybka pożyczka, innymi słowy tak nazwany kredyt na klik. Jest to jeden ze sposobów namawiania ciągle korzystających z naszej oferty konsumentów banku do wykorzystania potwierdzanego im limitu kredytowego bez konieczności zawierania umowy w placówce i załatwiania formalności.

Takie szybkie pożyczki przez Internet to wybór dla każdego zabieganego człowieka, jaki marzy o pomocniczej gotówce na określony cel.

Reklamy przekonać nas mają, że taka szybka pożyczka dotrze na nasze konto w piętnaście minut po tym jak o nią poprosimy poprzez system bankowości elektronicznej.

Nie wolno niemniej jednak dać się zwieść na pierwszy rzut oka taniej ogromnej ofercie, realne oprocentowanie tego typu pożyczek w żadnym razie nie jest niskie.

Często okazuje się, że wynosi powyżej 20 procent w skali roku.

Zatem może się okazać, że taka prędka pożyczka wybrana na wyśniony cel będzie nam się odbijała czkawką przez dłuższy czas. W segmencie zapożyczeń bankowych nie można w zasadzie mówić o tanim kapitale. Kiedy decydujemy się na wypożyczenie pieniędzy od banku, nawet na promocyjnych warunkach zawsze przyjdzie nam wiele za ten pożyczony pieniądz zapłacić. Nie można o tym zapominać, bowiem o ile istnieje szybka pożyczka to o taniej możemy tylko pomarzyć. Tania pożyczka ma miejsce wtenczas kiedy tak właściwie pożyczamy od rodziny - bez oprocentowania lub na niewielki procent rzędu kilku procent rocznie. Przyzwoicie skalkulowana pożyczka może się okazać pomocna, jednak warto pamiętać o doliczeniu zatajonych kosztów jakie ma nieraz drobnym druczkiem dopisane taka szybka pożyczka. .
<< Poprzedni
Następny >>