Czy podłoga jodełka stanowi obecnie modne rozwiązanie?

Wielu ludzi marzy o wyjątkowej podłodze w jodełkę w swoim domu. Powszechnym problemem jest jednak trudny i czasochłonny montaż klepek. W związku z tym, większość osób ostatecznie wybiera panele. A gdyby tak wybrać funkcjonalne panele, które pozwolą nam położyć podłogę we wzór jodełki? Taką możliwość oferuje nam gama produktów w kolekcji Parador.

Są to dębowe panele łączone ze sobą prostopadle na wygodne zatrzaski. Jednocześnie, panele są znacznie większe od klepek, co oferuje oryginalny i elegancki wygląd podłogi. Ogromnym atutem jest również bardzo szybki i wygodny montaż, który nie nastręcza dodatkowych problemów. W kolekcji Trendtime 3 znajdziemy jodełki z paneli podłogowych dostępne w sześciu odcieniach. Dzięki temu, łatwiej dopasujemy produkt do wymarzonej aranżacji.

Niemiecki producent Parador przyzwyczaił nas do bardzo wysokiej jakości produktów. Panele z kolekcji Trendtime 3 odznaczają się doskonałym wyglądem, odpornością na ścieranie i wilgoć, a także dobrze sprawdzają się w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Podłoga w jodełkę z paneli to bardzo modne rozwiązanie, które fenomenalnie sprawdza się w we wnętrzach klasycznych oraz skandynawskich nastawionych na gustowny i elegancki wygląd.