Czy Polska pokona Anglię?

Wielkie piłkarskie święto już dziś! Polska reprezentacja w piłce nożnej zmierzy się z finalistą Euro 2020, czyli Anglią. Przed nami arcytrudne spotkanie, które z zapartym tchem będzie oglądać cała Polska. Jakiego wyniku możemy się dziś spodziewać?

Jako finalista Euro 2020 to Anglia jest zdecydowanym faworytem spotkania. Niemniej jednak wydaje się, że Polska reperezentacja wcale nie jest pozbawiona argumentów. Zarówno Buksa jak i Lewandowski są w optymalnej formie strzeleckiej, co udowadniamy w naszej tabeli grupowej.

Jeśli chodzi o Anglików, dziś wcale nie muszą oni podchodzić do tego spotkania z zapartym tchem, albowiem posiadają bardzo bezpieczną pozycję, która może dać im trochę rozluźnienia.

Nie oznacza to, że Anglia nie pogra o 3 punkty, choć i ten 1 może okazać się dla nich równie dobrym wynikiem, co 3 punkty w starciu z Polakami, których Anglicy wcale nie potrzebują tak bardzo. Czy więc będzie to z naszej strony tak zwany „handicap”? Przekonamy się o tym dziś, przed godziną 23:00!

Gdzie obstawić to spotkanie?

Jeśli chcielibyśmy obstawić dzisiejsze spotkanie, możemy to zrobić łatwo przy pomocy Polskich, legalnych bukmacherów. Pod adresem internetowym https://legalni-bukmacherzy.pl/strony-do-obstawiania-meczy/ znajdziemy wszystkie informacje na temat legalnego obstawiania na terenie Polski!