Derby Katalonii! FC Barcelona vs Espanyol

Dzisiejsze derby Katalonii z pewnością nie należą do najbardziej emocjonujących. Barcelona zajmuje drugie miejsce w La Liga, natomiast Espanyol ostatnie. Czy Barcelona zdemoluje dziś lokalnego rywala?

Dzisiejszy mecz pomimo tak dużej przepaści będzie gorąco oglądany i komentowany w samej Katalonii. Oczywiście rywale nie podchodzą do meczu z podobnymi siłami i możliwościami, lecz jak doskonale wiemy, ostatnia forma drugiego w tabeli La Liga klubu FC Barcelona są dalecy od swojej najlepszej formy.

Pomimo wszystko Espanyol przed tym meczem nie może mówić o jakichkolwiek argumentach, ponieważ pięć ostatnich przegranych to same porażki, natomiast zespół jest w totalnej rozsypce i posiada wiele braków kadrowych. Pomimo wszystko, możemy być pewni dzisiejszego dnia wielu bramek. Czy jednak wszystkie strzeli FC Barcelona? Dowiemy się dzisiejszego wieczoru!

Mecz można obstawić u legalnych bukmacherów

Jak zwykle w swojej ofercie mają go legalni bukmacherzy. Jeśli interesują nas nowi bukmacherzy w Polsce, którzy są w pełni legalni i u których możemy zgarnąć bonusy, zapraszamy pod powyższy adres.

Derby Katalonii rozpoczną się o 22:00!