Jakie bonusy oferuje LVBet?

Imponująca lista bonusów startowych od LVBet przyciąga wielu nowych klientów, stwarzając im idealne warunki do rozpoczęcia gry. Bonusy od bukmachera LVBet obejmują również swoim zasięgiem typerów o wyższym poziomie zaawansowania. Jakie rodzaje bonusów bukmacherskich oferuje LVBet i jak z nich skorzystać? Zachęcamy do lektury, aby uzyskać odpowiedź na te pytania.

LVBet bonus powitalny- co oferuje?

Analizując rodzaje bonusów bukmacherskich przygotowanych przez LVBet, na pierwszy rzut oka wyłania się monumentalny bonus od depozytu. Łączna kwota do zgarnięcia wynosi tutaj aż 3000 zł, z podziałem na dwie transze. Zasady przyznawania bonusu różnią się nieco od oferty innych bukmacherów.

W LVBet bonusy startowe nie są oferowane jako czysta gotówka, lecz mnożnik kursowy na jeden zakład. Szczegółowe wyjaśnienie dostępne jest w regulaminie bukmachera. Tu należy jedynie powiedzieć, że bonus startowy w wysokości 2000 zł można otrzymać po pierwszej wpłacie na depozyt, jeśli wyniesie ona 2000 zł. W LVBet bonus powitalny ma charakter mnożnika procentowego. Dla pierwszej wpłaty wynosi on 100% (do wspomnianej maksymalnej kwoty 2000 zł), a dla drugiej – 50%.

Jednak zanim nowy użytkownik dokona zasilenia swojego konta, może zacząć obstawiać zakłady z wykorzystaniem bonusu bez depozytu na wartość 20 zł. Niewielu bukmacherów oferuje ten rodzaj promocji, jednak w LVBet znalazła ona swoje stałe miejsce. Obstawiając kupon AKO na stawkę 20 zł, typerzy nie tylko otrzymują szansę testowania oferty LVBet, lecz również czerpania znacznych zysków.

Jako startowe bonusy od bukmachera LVBet można zaliczyć również zakład bez ryzyka na kwotę 333 zł, przyznawany po trzecim zasileniu konta. Minimalny warunek obrotu (1x po kursie 1.75) dodatkowo zwiększa atrakcyjność tej promocji.

Po rejestracji konta każdy gracz otrzymuje 14 dni na grę bez podatku. Wszystkie wygrane zostaną w tym czasie zwiększone o 14%.

Inne rodzaje bonusów bukmacherskich w LVBet

Bonusy od bukmachera LVBet nie kończą się na ofercie dla nowych użytkowników. LVBet jest w ścisłej czołówce liderów rynku bukmacherskiego pod względem promocji dla stałych graczy. Dla fanów obstawiania kuponów AKO ciekawą propozycję stanowi Bezpieczny Zakład. LVBet gwarantuje tutaj zwrot stawki dla kuponu AKO z pięcioma zdarzeniami, jeśli jedno z nich okaże się nietrafione.

Dodatkowo mamy tu również bonusy od zakładów kombi, zwiększające wygraną o określony procent. Ciekawie prezentuje się program lojalnościowy, przyznający 1 punkt za każde obstawione 25 zł. Uzbierane punkty można wymienić następnie na darmowe zakłady. LVBet umożliwia także grę bez podatku w ramach ogłaszanych cyklicznie Happy Hours.

Aktualne bonusy od bukmachera LVBet- gdzie szukać informacji?

LVBet posiada bardzo rozbudowany katalog oferty promocyjnej, z której typerzy czerpią znaczne korzyści. Wszelkie informacje o promocjach w LVBet dostępne są w serwisie zawodtyper.pl, będącym najlepszym źródłem sprawdzonych aktualności i porad dla typerów. Wiedza z zakresu typowania, wraz z narzędziami takimi jak kody promocyjne i rozbudowany dział z aktualnościami- to wszystko dostępne jest teraz z jednego miejsca. Korzystając z zawodtyper.pl gracze mogą porównać poszczególne rodzaje bonusów bukmacherskich i przeczytać recenzje odnośnie ich skuteczności.