Malmo kontra Cravovia – trudny mecz o Ligę Europy!

The Europa League Trophy stands on display during the UEFA Europa Cup football group stage draw ceremony in Monaco on August 30, 2019. (Photo by Valery HACHE / AFP) (Photo credit should read VALERY HACHE/AFP/Getty Images)

Liga Szwedzka kontra Liga Polska. Silne Malmo, kontra Cracovia. Kto z takiego pojedynku może wyjść z ogromną ręką? Przekonamy się dziś, bliżej godziny 21:00!

Mecz obu drużyn jest jednym z bardziej ciekawych spotkań w ramach dzisiejszych kwalifikacji do Ligi Europy. Jak wiadomo, Malmo to w swojej lidze silna drużyna z wielkimi tradycjami. Cracovia nie walczy o najwyższe cele w Ekstraklasie, lecz jest to drużyna, której nie wolno nigdy lekceważyć.

Dzisiejsze spotkanie odbywa się oczywiście na boisku gospodarzy, co na pewno przełoży się na ich atut. Malmo ma zdecydowanie lepsze statystyki w ostatnich czasach, ponieważ strzela więcej goli, lecz także je traci. Cracovia pod względem liczby bramek jest na innym etapie, lecz także stara dotrzymać się tempa.

Co na dzisiejsze spotkanie można polecić?

Dla osób, które chcą akurat dziś przekonać się, co to zakłady bukmacherskie polecamy wybór drużyny Malmo, które wydaje się być w lepszej formie. Szwedzka liga jest wysoce bramkostrzelna, więc można także zastanowić się nad dużą ilością bramek w tym spotkaniu.

Pod adresem https://www.2j.pl/nowy-bukmacher-online/ znajdziemy wiele ciekawych informacji na temat Polskich, legalnych bukmacherów. Zapraszamy!