Oferta Betfan.pl – co czeka na graczy?

1 min read

Bukmacher Betfan.pl dołączył do grona legalnych bukmacherów. Działa online od kwietnia 2019 roku, więc jeszcze niewiele osób zdążyło zapoznać się z jego ofertą. Co czeka tutaj na graczy? Podpowiadamy!

Bonus powitalny

Na nowych użytkowników Betfan.pl przygotował bonus na start, który może wynieść nawet 3000 złotych. Trzeba przyznać, że kwota robi wrażenie. Jak jednak zgarnąć ten bonus? Bonus w wysokości 10% można dostać od trzech pierwszych wpłat do kwoty 100 zł. Aby bonus został aktywowany, należy postawić, chociaż 1 kupon solo lub AKO z kursem łącznym 2. To jednak nie wszystko, otrzymany bonus trzeba jeszcze obrócić 5 razy na kuponie AKO Z minimum 3 wydarzeniami z kursem 1.2 i kursem łącznym co najmniej 2.

Gra bez podatku

Inną, jeszcze ciekawszą opcją jest gra bez podatku, dostępna przez 7 dni w tygodniu. Aby móc skorzystać z tej opcji, wystarczy stworzyć kupon z wybranymi zdarzeniami. Jeśli uda nam się wytypować dwa zdarzenia z kursem łącznym co najmniej 2, to powiększymy swoją wygraną o 14%, a jeśli wytypujemy 4 zdarzenia z łącznym kursem 4, to wygrana wzrośnie o 20%. Podatek od wygranej pokrywa Betfan.pl.